ASLI AYBARS

İstanbul’da doğan Aslı AYBARS, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi.
Oyunculuğa, “Tatlı Kaçıklar” dizisinde başladı. Ardından “Benimle Evlenir misin?”, “Azat”, “Baba”, “İstanbul Şahidimdir”, “Fırtınalı Aşk”, “Çöt”, “Dolu Dizgin Yıllar”, “Gölgedekiler” ve en son “Çilek Kokusu” ‘’Yasak Elma’’ dizisinde oynamıştır.

Dizilerin yanı sıra, “Kahpe Bizans” ve “Issız Adam” filmlerinde rol almıştır. Şehir Tiyatrosu oyuncusu olan Aslı AYBARS, 2006 yılında “Afife Jale” ödüllerinde en iyi müzikal komedi dalında aday olmuştur. 2019 Üstün Akmen Ödüllerinde Yardımcı Rolde Yılın En İyi Kadın Ödülünü almıştır.

2009 yılında “Dialog Anlatım İletişim” bünyesine “Eğitmen” olarak katılmıştır. 2011-2013 Yılında “Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisans” programında Master yapan Aybars, aynı zamanda Profesyonel oyunculuk, Nefes Koçluğu, Ses Nefes, Diksiyon, Drama Becerileri, Yaratıcı Drama, Etkili ve Güzel Konuşma, Topluluk Önünde Konuşma ve Stres Yönetimi, Beden Kullanımı başlıklı eğitimleri kurum ve kişilere ASLI AYBARS markası altında vermektedir.

Sanatçı, sayılan çalışmalarının yanı sıra çeşitli organizasyon ve lansmanlarda
“Moderatörlük” ve “Sunuculuk” yapmaktadır. Aslı Aybars YouTube kanalında sezon oyunları, sağlık, güzellik ve lifestyle konularında videoları mevcuttur.
Pandemi sürecinin başlamasıyla birlikte kendi instagram (asliaybarss) hesabından her gün canlı yayında konuklarını ağarladığı programları devam etmektedir.