AYSU AKÇALI

Uzun yıllar İngiltere’nin Oxford şehrinde yaşadı ve işletme ve uluslararası pazarlama alanında eğitimler aldı. Okumaya ve yeni şeyler öğrenmeye olan merakı yurtiçinde ve yurtdışında onu birçok farklı alanlarda eğitimler almasına sebep oldu. Kendisini ciddi bir sertifika koleksiyoncusu olarak tanımlamasının sebebi, içinde uzun yıllar ne aradığını bilmeden bir eğitimden diğerine katılarak içsel açlığını yıllarca beslemeye çalışmış olmasına bağlıyor.
Kişisel gelişim ve farkındalığının kapıları 2012 senesinde yeniden doğduğu topraklara İzmir’e dönmesiyle başladı. Seraphim Blueprint, Reiki, Yoga eğitmenlik eğitimi, Nefes Koçluğu, Nefes Terapisi, NLP ve Yaşam Koçluğu eğitimlerinin yanı sıra gibi birçok kişisel gelişim programlarına katılarak kısa sürede Öz’üne giden yola girmeyi başardı.
Hayatına en çok dokunan ve farkındalık kapılarını sonuna kadar aralayan Kundalini Yoga Eğitmenlik Eğitimi “AAA Ajai Alai Awakening – International Kundalini Yoga School” tamamladıktan sonra şifacılık kapısı da açılan Aysu, çeşitli enerji çalışmalarının yanı sıra Dr. Edward Bach’ın öğrettiği şekliyle Bach çiçekleri ile çalışmaktadır. Başta Nepal, Bhutan, Bali olmak üzere birçok ülkeye seyahatler gerçekleştirdi.
Kundalini Yoga ve Yin Yoga dersleri vermenin yanı sıra, bireysel seanslar almaktadır. “Özümüze giden yol sevgiden geçer, affetmek ve bağışlamak, kişisel hikayelerimizin içinde savrulmadan An’da nefes alıp vermenin farkındalığına vararak, kendimize her an sevginin merkezinde olduğumuzu hatırlatalım.”