CAN BOLEL

CAN BOLEL

Zamanın bir’inde göklerden uçarken bir yıldız tohumu Can buldu, Türkiye’nin antik kenti Smyrna da.

Can tohumunun toprağa düştüğü o günden beri Can, evrensel birlik, bağlantı ve ışık adına danslar edip oyunlar oynamaya devam etmektedir.

Barcelona’da dizayn master eğitimi sırasında yarattığı tasarım markası Inphinity Design ile yolunu biraz daha aydınlatıp, yolculuğunu meditatif kadim sanatlarla birleştirdi.

Inphinity Design tasarım atölyesi ve çalışmaların ana odağında Doğa Ana’dan aldığı ilhamlarla, yaratımın matematiksel ve harmonik dilini sentezleyen Kutsal Geometri’yi birleştirerek, evrensel öz’ü daha erişilebilir kılmak adına sanatsal ve meditatif amaçlarla kullanılan objeler, oyuncaklar ve araçlar geliştirmektedir.

Bu günlerde çalışma alanını özel tasarım objelere, kolektif yaratım atölyeleri paylaşmaya, çeşitli seremoni alanlarının oluşumuna ve düzenlenmesine çevirmiş, kanatlarını bir sonraki mistik maceralar için ardına kadar açmıştır.

Ve herşeyden önemlisi, yaklaşmakta olan parıltı dolu an’ların heyecanı ile doğmakta olan “yeni insan deneyimini” sizlerle paylaşacağı için minnet ve coşku doludur..

Yüzlerde ışık saçan gülücükler, Kalpleri derinlerden ısıtan kavuşmalar ile…