GÜLER PINARBAŞI

Farkındalık Eğitmeni, hipnoz-regresyon ve progresyon terapisti olan Güler Pınarbaşı, bir süre reklam ajansı ve sektörel yayınlarda basın-yayın- halkla ilişkiler sektöründe çalıştıktan sonra 2000 yılında 3.Göz Dergisi’ni yayımlamaya başladı.

Halen 3. Göz Dergisi Genel Yayın Yönetmeni olan Pınarbaşı, farkındalık bilinciyle yaşama sanatını anlatan dergi için beden-zihin-ruh sağlığı ve bütünlüğüne yönelik araştırmalar yapmaktadır.

Yayının içeriğini zenginleştiren birçok eğitim ve uygulamalara katılmıştır. Özellikle NLP Trainer (Beyin Dili Programında eğitimcinin eğitmeni), Hipnoterapi de NLH Master (Beyin Dili Hipnoterapisi), Regresyon (geçmiş) ve Progresyon (gelecek) yaşam terapileri yapmaktadır.

NeuroFitness ve birçok şifa sanatlarında da uygulayıcı ve eğitmendir.

Halen İstanbul’da yaşamakta olup; öncelikle İstanbul, İzmir ve Ankara genelinde bireysel danışmanlık, kurumsal grup çalışmaları yanı sıra, kendini geliştirmeye yönelik farkındalık çalışmaları yaptırmaktadır. Sunduğu seminer konu başlıkları: 3. Göz’ü Açmak; Bütüncül Yaşamda Farkındalık; Para Sevgidir; Farkındalığın Şifası; Zamanda Yolculuk’tur…