JAFAR ALEXANDER

Sertifikali IAYT Yoga Terapisti , E-500 RYT ve Reston Virginia merkezli BelovedYoga International School`da direktörlük yapmaktadır. Jafar hem yurt içi hem de uluslararsı eğitimler vermektedir.

Jafar’ın inancına göre “Yoga yogadır. Karmaşıklaştırmaya gerek yok, oldukça basittir. Nefes al, hareket et, ve sessizliğe doğru yolunu bul. Bilmen gereken herşey tam da burada … Atha!”.

Jafar’ın yoga çalışmalarına olan adanmışlığı kendisini hikayeleri usta bir siralama ile birlikte ören, düşünceli felsefi sorgu ve akilli biomekanik olusmasını sağlayan ve bütün bunları tek bir asanada yapan çok boyutlu bir öğretmene dönüştürmüştür. Jafar sınıflarına ” Yogasanas- Yogayı Asananın içinde tutan” olarak adlandırır.

Jafar Lululemon’s Meditasyon Büyükelçisi, kar amacı gütmeyen United We OM Yönetim Kurulu Üyesi ve Yoga Hizmet Konseyi yönetim kurulu üyesi olarak hizmet vermektedir. Kendisi ile ilgili daha fazla bilgiye jafaralexander.com internet sitesinden bulabilir ve Instagram @jafar.alexander hesabindan takip edebilirsin. Ayrica verdigi dersler ve meditasyon uygulamalarını gaia.com üzerinden izleyebilirsin.

Jafarın sunduğu bütün çalışmaların temelinde” Hatırlamak “vardır. Hepimizin duyarlı varlıklar olarak sahip oldugu doğal değerleri hatırlamak.