PINAR GOGULAN 

Pınar Gogulan, Essex Üniversitesi, Finansal Ekonomi bölümü mezunudur. 13 sene Londra’da, 1 sene New York’da yaşamış ve çeşitli lider finans şirketleri ve bankalarda yönetici ve Satış & Pazarlama pozisyonlarında çalışmıştır.

İkinci oğlu Can Leo’yu doğururken yaşadığı ölüme yakın deneyimden sonra, kendi kişisel gelişim yolculuğuna çıkmış, bilinçdışını ve holistik tıp bilimini araştırmaya başlamıştır.

Araştırmaları sonucu, regresyon eğitimini Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği’nden alan Gogulan, regresyonun kendi yaşamında yarattığı olumlu etkileri deneyimlemiştir.

Pınar Gogulan, IBRT (Dünya Regresyon Terapisitleri Birliği) ve EARTh (Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği) üyesidir.

2014’de Uluslararası Recall Healing Enstitüsü’nde Dr. Gilbert Renaud’dan Recall Healing Uzmanlık Diplomasını almıştır. 2015 senesinden Gilbert Renaud ile birlikte Institute of Recall Healing Türkiye’yi kurmuştur. Recall Healing’in Türkiye’deki tek temsilcisi olarak Dr. Renaud’nun eğitimlerini ülkedeki yüzlerce hekim, sağlık personeli, psikolog ve uzmanlara ulaştırmaktadır.

Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği kongrelerinde Recall Healing & Otizm üzerine eğitim ve seminerler veren Gogulan, Hans TenDam, Tricia Caetano, Marion Boon, Andy Tomlinson, Christine Alisa, Neeta Sharma, Marc Van Hecke gibi nice duayenin eğitim ve seminerlerine katılma şansı da yakalamıştır.

Her sene regresyon kongrelerine ve çeşitli ileri teknik eğitimlere katılmakta ve öğrendiği tüm yeni teknik ve bilgileri çalışmalarına yansıtmaktadır

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum’daki binlerce danışanının gelişim ve dönüşümüne şahitlik eden Gogulan, 2015 yılında hem kendi seminer ve eğitimleri için, hem de uluslararası platformda nice kıymetli duayen ve eğitmeni Türkiye’ye getirme amaçlı School of Younity’i kurmuştur. Türkiye’de oluşturduğu Recall Healing on Corporates modeliyle, kurumsal eğitimler ve danışmanlıklar vermektedir.

‘Işık Her Zaman Bir Yolunu Bulur’, Lacivert & Mor kitapları Altın Yayınevi tarafından yayınlanmıştır.