SERDAR PREM

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur.
2001 yılında yaşadığı Psişik-Güç deneyiminden sonra Anadolu Bilgeliği (Tasavvuf) ve Uzak Doğu Ezoterizmi ile ilgili merak ve araştırmalarını derinleştirmeye başladı.
2004 yılından bugüne Iyengar, Vinyasa, Kriya, Osho, Hatha, Kundalini, Yin ve Tantra yoga gibi farklı stillerde yoga deneyimi oldu.
2009 yılında Vipassana Meditasyon tekniğini kullanarak farkında yaşama sanatı üzerine deneyimleri oldu.
2012 yılında Ezoterik Tantra Yoga tekniğini ve bu bilgiyi ihtiyacı olana aktarmayı amaç edindi ve Tayland’da Agama Yoga Eğitmenlik Kursu‘nu ayrıca Yoga Alliance Yoga Eğitmenlik Kursunu (500 saat) tamamladı. Hindistan’da Guruji Rajkumarla’ Sag El Tantranın 6 yıllık eğitimine başladı.
2013 yılında Tantrik Astroloji, Ayurveda, Sexual Terapi eğitimlerini;
2014 yılında Hipnoterapi, Ölüm ve Zaman, Yogik Astroloji, Shaman Sifa gibi eğitimler aldı.
Gurusu Prem Baba ile Spritual ABC ve Piskoterapi eğitimi devam ediyor.
2017 yılının Mayıs ayında Hindistan’dan döndükten sonra İstanbul’dan İzmir’e taşındı. Artık Türkiye’deki çalışmalarını İzmir merkezli yapmaktadır.
Tayland’ın en eski ve ünlü ‘Old Medicine Hospital’ okulundan Aroma Oil Terapi Masaj, ileri seviye Thai Masaj ve Terapi Chi Masaj Sertifikalarına sahiptir.
Serdar Prem bugün, tasavvuf, yoga, psikoterapi, tantra ve meditasyon tekniklerini harmanlayarak farkında yaşam ve manevi rehberlik vermektedir. Şifa ve Masaj Terapi uygulamaktadır. Aşk ve Denge Yoga Sisteminin ve Tantra Awaken Öğretisinin Kurucu Eğitmenidir.