BİRartıİKİ Kişisel Yaratıcılık Atölyesi olarak, sevgiyi arama, bulma ve paylaşma heyecanıyla bundan tam 10 yıl önce dostlarımızla birlikte yola çıktık.

BİRartıİKİ Kişisel Yaratıcılık Atölyesi bugün, dostlarının da desteğiyle, tıpkı eğitimlerde olduğu gibi, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini ‘’farkındalık’’ odağında birleştirerek, çeşitli projeleri hayata geçiriyor.

2013 yılında, 5 günlük  1. BOLLUK ve BEREKET FESTİVALİ  ile İzmir’de ve Türkiye’de ilk kez Hıdrellez geleneklerinden yola çıkarak spiritüel ve bilimsel alanda eğitim, atölye, sergi, seminer, konser ve uygulamalar ve profesyonel rehberlerle İzmirlileri buluşturduk. KİTVAK için destek ve paylaşımlarda bulunduk…

2014 yılındaki ikinci festivalimizde, Sağırları Koruma ve Kalkındırma Derneği’ni ve işitme engelli dostlarımızı da ağırladık. Festival seminerlerinin çoğunda, işaret dili rehberi kullanarak onların da kişisel gelişim konularıyla tanışmalarına aracı olduk. Yoga ve meditasyon gibi çalışmaları deneyimlemelerine fırsat tanıdık…

BOLLUK BEREKET FESTİVALİ’nin üçüncüsünü 2015 yılında gerçekleştirdik. Bu festivalimizde, işitme engelli olan ve olmayan çocuklardan oluşan ‘’Sessiz Koro’’muz,  festival konserinde Seda Bağcan’a işaret diliyle eşlik etti.

2016 yılındaki dördüncü festivalimizde ruhsal, duygusal, fiziksel dengenin interaktif uygulamalarını, dans, meditasyon ve sohbetlerle güçlenen paylaşımlarımızla konuklarımızla paylaştık. KORUNCUK Vakfı’na destek verdik.

‘’Aşk’a Kucak Aç’’ sloganıyla 2017 yılında yapılan festivalimizde ise İzmir Down Sendromu Derneği’ni destekleyerek, programda yer alan pek çok etkinlikte, koşulsuz sevgi deneyimini hep beraber paylaştık.

2018 yılındaki Festivalimizde, Sağkal Derneği’ne destek vererek, ‘’Hayata Kucak Aç’’ dedik.

Bu yıl ki yedinci festivalimizde ise ‘’Barışa Kucak Aç’’ diyoruz.